generacia30@nadaciapontis .sk (421 2)5710 8111 English Zóna pre darcov Prihlásiť sa Inšpiruj sa

Potrebujete žiakom vysvetliť aktívne občianstvo? V tomto materiáli nájdete výborné inšpirácie

Najnovšie vydanie Pontis Digestu je určené študentom stredých a vysokých škôl a vysvetľuje, že občianstvo neznamená len povinnosti, ale aj práva.
06. apr 2018 -

Nadácia Pontis

Potrebujete žiakom vysvetliť aktívne občianstvo? V tomto materiáli nájdete výborné inšpirácie

Nadácia Pontis pravidelne vydáva časopis Pontis Digest, ktorý sa venuje aktuálnym rozvojovým témam. Je určený pre študentov vysokých škôl, akademikov a pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o dianie v tejto oblasti.

Najnovšie číslo sa venuje aktívnemu občianstvu. Pre Slovensko je to v týcho dňoch mimoriadne naliehavá téma, v ktorej mladí ľudia často nemajú jasno. 

Materiál je k dispozícii všetkým učiteľom, ktorí hľadajú inšpiráciu, ako túto tému podať jasne a zrozumiteľne. Časopis si môžete stiahnuť bezplatne na tomto linku

Čo sa dočítate v Pontis Digeste:

  • Čo je aktívne občianstvo a aké výhody ponúka
  • Čo môže urobiť každý jeden z nás, každý študent za seba
  • Ako sú financované mimovládne organizácie?

 

Pontis Digest vydáva Nadácia Pontis v rámci projektu „Globálna univerzita IV: Zavádzanie rozvojových tém do univerzitného vzdelávania ” a je financovaná zo zdrojov Oficiálnej rozvojovej spolupráce Slovenskej republiky, SlovakAid (SAMRS/2016/RV/1/7).

Zostaňte v kontakte
s novinkami

Program Generácia 3.0 je financovaný individuálnymi, firemnými aj inštitucionálnymi donormi. Individuálnym filantropom, na ich žiadosť bez uvedenia mien, vyjadrujeme úprimné poďakovanie. Darovaním svojho času, know-how aj financií prispievajú k dlhodobej udržateľnosti a napredovaniu programu. Ďakujeme.

Organizátor

#

Významní partneri

Hlavní partneri

Partneri

S podporou