EN Zóna pre darcov

Rozbehni sa! Academy
Rozbehni sa!

Kariéra

Popis projektu

Rozbehni sa! pripravuje mladých ľudí na dobu, v ktorej im nikto nemusí ponúknuť prácu a musia sa naučiť, ako si ju vytvoria sami. Organizácia vytvorila rýchlokurz začiatkov podnikania Rozbehni sa! Academy. Obsahuje 4 videolekcie ako rozbehnúť podnikanie, záverečný test a certifikát o absolvovaní. Súčasťou projektu je aj sieť vyškolených ambasádorov na stredných školách, ktorí žiakom predstavia Rozbehni sa! Academy. Tým, ktorých príležitosť rozbehnúť vlastné podnikanie zaujme, odporučia možnosť registrovať sa do R! Academy online a prezrieť si zvyšné videá. Tí, ktorí chcú pokračovať aj ďalej, dostanú zdarma „rozbiehačský ťahák" a plný prístup do online kurzu. Porota ocenila ľahkú šíriteľnosť projektu, ako i dobré pokrytie v regiónoch.

Rozbehni sa! je víťazom Ceny Generácia 3.0 za rok 2018 v kategórii Kariérne a podnikateľské zručnosti. Prečítajte si o prístupe viac na tomto linku

Všeobecné informácie:

Názov projektu:

Rozbehni sa! Academy

Členovia Projektu:

Juraj Kováč

Webstránka:
http://rozbehnisa.sk

Ďalšie projekty z tejto kategórie

Kariéra
15. Dec 2017

MOBILIZÁCIA

Kariéra
15. Dec 2017

Rozbehnime naše školy

Kariéra
23. Jul 2018

Escalator

Kariéra
23. Jul 2018

JA Aplikovaná ekonómia

Zostaňte v kontakte
s novinkami

Program Generácia 3.0 je financovaný individuálnymi, firemnými aj inštitucionálnymi donormi. Individuálnym filantropom, na ich žiadosť bez uvedenia mien, vyjadrujeme úprimné poďakovanie. Darovaním svojho času, know-how aj financií prispievajú k dlhodobej udržateľnosti a napredovaniu programu. Ďakujeme.

Organizátor

#

Významní partneri

Hlavní partneri

Partneri

S podporou