EN Zóna pre darcov

Bežali ako o život. Za budúcu generáciu (3.0)

Za Generáciu 3.0 sa v máji a júni postavili aj odvážni bežci.
31. júl 2017 -

Nadácia Pontis

Bežali ako o život. Za budúcu generáciu (3.0)

Maratón a beh cez prírodné prekážky spojili s osobnou výzvou v prospech lepšieho vzdelávania na Slovensku. Ďakujeme, že ste ich podporili a držali im palce.

Začal s tým pontisák Palo Hrica, keď sa rozhodol zabehnúť pražský polmaratón.

 

Na Facebooku vyzval svojich priateľov, aby podporili Generáciu 3.0 a tým ho motivovali k lepším výkonom.

Počas týždeň trvajúcej výzvy prichádzali desiatky príspevkov a Palo do cieľa dobehol s menami darcov na drese.

https://www.youtube.com/watch?v=atyvdC15HFA&t=400s

Ďalšia výzva bola náročnejšia. Ku behu bolo treba aj silu a odvahu zdolať 15 prírodných prekážok. Challenge accepted! zaznelo v ESETe a na štart adrenalínového Tvrďáka v Čunove sa začiatkom júla postavilo 14 mužov a žien. O tom, že im na kvalitnejšom vzdelávaní záleží niet pochýb. Svoj tím aj na trati viedol a podržal výkonný riaditeľ Richard Marko. Spoločne napli sily a prekonali fyzické možnosti, aby ukázali, že náročných situácií sa neboja – na trati ani v živote. Svoje štartovné venovali Generácii 3.0 a pridali sa ku nim aj mnohí kolegovia - nebežci.

Z Nadácie Pontis vám všetkým chceme veľmi poďakovať. Za to, že nám dôverujete a bežíte s nami aj naďalej.

 

Generácia 3.0 svoj cieľ, kvalitnejšie vzdelávanie na Slovensku, dosiahne až o niekoľko rokov. Ale veríme, že ho dosiahne a vytrvalo na našej trati bežíme ďalej.

Zostaňte v kontakte
s novinkami

Program Generácia 3.0 je financovaný individuálnymi, firemnými aj inštitucionálnymi donormi. Individuálnym filantropom, na ich žiadosť bez uvedenia mien, vyjadrujeme úprimné poďakovanie. Darovaním svojho času, know-how aj financií prispievajú k dlhodobej udržateľnosti a napredovaniu programu. Ďakujeme.

Organizátor

#

Významní partneri

Hlavní partneri

S podporou