EN Zóna pre darcov

EDUcamp bude tento rok online

Účastníci EDUcampu si prejdú workshopom Teórie zmeny aj konzultáciami s mentormi.
27. apr 2020 -

Tomáš Janeček

EDUcamp bude tento rok online

EDUcamp, na ktorom vybrané projekty prepájame s odborníkmi a odborníčkami z biznisu a školstva, bude tento rok online. Formát EDUcampu upravujeme vzhľadom na pretrvávajúce opatrenia v súvislosti s Covid-19. Trinásť organizácií a súkromná materská škola tak neprídu o možnosť konzultovať svoje projekty s mentormi a odborníkmi na sledovanie dopadu. Aj tento rok budú spoločne hľadať vhodné spôsoby na šírenie inovatívnych vzdelávacích prístupov do škôl.

Je nám ľúto, že prídeme o tri dni v energickej, pozitívnej a priateľskej atmosfére. Považujeme však za dôležité, aby sme v súčasnej situácii neohrozovali zdravie ľudí. Vnímame zároveň, že celodennú intenzívnu prácu od rána do večera, ktorú poznáme z predchádzajúcich ročníkov EDUcampu, nedokážeme uskutočniť za rovnaký čas v online prostredí. Program EDUcampu preto rozširujeme na šesť dní.

Od 27. mája do 3. júna si účastníci EDUcampu vypracujú a odkonzultujú Teóriu zmeny, svoje projekty budú konzultovať s vybranými mentormi a výskumníkmi na sledovanie dopadu, a na záver predstavia svoje plány pre šírenie vzdelávacích prístupov na školy. 

Päť projektov s najväčším potenciálom šírenia postúpi do trojmesačného EDUakcelerátora. V rámci neho získajú osobného mentora, sadu vzdelávacích školení na mieru a finančnú podporu na šírenie do škôl. 

Zostaňte v kontakte
s novinkami

Program Generácia 3.0 je financovaný individuálnymi, firemnými aj inštitucionálnymi donormi. Individuálnym filantropom, na ich žiadosť bez uvedenia mien, vyjadrujeme úprimné poďakovanie. Darovaním svojho času, know-how aj financií prispievajú k dlhodobej udržateľnosti a napredovaniu programu. Ďakujeme.

Organizátor

#

Významní partneri

Hlavní partneri

Partneri

S podporou